oferta - Krystek Band

Przejdź do treści

Menu główne:

Krystek Band to czteroosobowa kapela profesjonalnych muzyków grających 100% na żywo, specjalizująca  się oprawą muzyczną uroczystości weselnych, a także innych imprez okolicznościowych. Zespół wykorzystuje bogate instrumentarium tj. perkusja akustyczna, gitara basowa, gitara elektryczna, gitara elektroakustyczna, instrumenty klawiszowe oraz akordeon. Obszerny repertuar znanych przebojów lat ’80 po współczesne utwory w nowych aranżacjach. Wesela prowadzimy z dużą dawką dobrego humoru. Sety taneczne przeplatane są wesołą konferansjerką, licznymi zabawami oraz konkursami dzięki czemu każdy z gości znajdzie coś dla siebie. Laureaci pierwszych miejsc przeglądów kapel i zespołów weselnych w Łasinie 2013r. oraz w Grzywnie 2016r.  

Zapewniamy Państu przygotowanie oprawy waszej uroczystości w wyjątkowym stylu sprawiając aby ten wieczór na zawsze pozostał wyjątkowy w waszych wspomieniach.
Scenariusz oraz oprawa muzyczna każdego wesela jest ustalana indywidualnie dla każdej pary młodej.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich Państwa, którzy nam zaufali o wystawianie opinii na portalu ZESPOŁY-WESELNE.PL jak i zachęcamy przyszłe pary młode, jubilatów itp. do zapoznania się z emocjami, którze pozostają po realizacjach z Krystek Band  
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego